Pomysła na prezent dla mamy, róża w krysztale

600x600_DSC04292Prezent dla mamy to nie lada wyzwanie. Zbliżają się jej urodziny, imieniny czy inna ważna okazja, a Ty masz mętlik w głowie. Chcesz jej ofiarować coś wyjątkowego, a wszystko na co spojrzysz wydaje Ci się takie zwyczajne. Skorzystaj z naszej podpowiedzi i wręcz mamie prezent jedyny w swoim rodzaju.

Róża 3D » Namiętności «  wygrawerowana w szklanej statuetce to wzór uniwersalny i ponadczasowy, doskonały na prezent dla mamy. Piękny kwiat o lekko rozchylających się płatkach, prezentuje się olśniewająco. Sprawia wrażenie uchwyconego w trakcie rozkwitania. Delikatne, starannie odwzorowane listki na łodydze, nadają jej bardzo realistycznego wyglądu. Ta róża nigdy nie przekwitnie, więc Twoja mama będzie mogła cieszyć się jej pięknem każdego dnia. Spoglądając na nią zawsze pomyśli o Tobie. Będzie dumna z dziecka, które znalazło dla niej coś tak wyjątkowego.

600x600_DSC04272

Prezent możesz wzbogacić dołączając do kompozycji swoją własną dedykację. Wygrawerowane we wnętrzu nieprzemijające słowa miłości będą dla niej ogromną radością i miłym zaskoczeniem. Ofiarując swojej mamie statuetkę Róża 3D » Namiętności «  dajesz jej nie tylko podarunek, ale pokazujesz jak bardzo ją kochasz i doceniasz. Taki prezent z pewnością wywoła uśmiech na jej twarzy, a kto wie, może i łzy wzruszenia.