Szklana statuetka jako urodzinowy prezent dla mamy

super mama statuetka z grawerunkiemNa co dzień brakuje czasu by podziękować mamie za wszystko co dla nas robi, a przecież jest tyle powodów, dla których powinniśmy być jej wdzięczni. Jej urodziny to wyjątkowa okazja, aby to okazać. Spraw by dzień jej urodzin był wyjątkowym świętem, czasem przeznaczonym tylko dla niej. Powiedz jej jak bardzo ją kochasz i wręcz prezent, którego jest warta.

Odznakę 3D » Super Mama «  wygrawerowana w szklanej statuetce będzie najpiękniejszym prezentem dla mamy na urodziny, jaki kiedykolwiek dostała. Będzie jedynym w swoim rodzaju oryginalnym wyrazem Twoich podziękowań. Twoja mama spojrzy na nią i od razu zrozumie, co chcesz przekazać. Dodając jeszcze kilka słów od siebie, sprawisz, że będzie to prezent urodzinowy, którego nigdy nie zapomni. Wygrawerowane wewnątrz statuetki słowa będą przypominać Twojej mamie o miłości jaką ją darzysz. Od tej pory kiedy tylko spojrzy na prezent przypomni sobie chwilę, kiedy go dostała. Będzie miała pewność, że o niej pamiętasz i że jest dla Ciebie bardzo ważną osobą.

Wręczając Odznakę 3D » Super Mama «  jako prezent dla mamy na urodziny uszczęśliwisz ją jak nigdy dotąd. Poczuje się doceniona, zrozumiana i bardzo kochana. Zaskoczysz ją ogromnie, ofiarując jej ten podarunek. Dzięki niemu będzie wiedziała, że jest dla Ciebie najwspanialszym rodzicem pod słońcem.