Róża 3D, prezent dla mamy

600x600_DSC04292Ofiarując prezent mamie, najbardziej liczą się pamięć i starania, które zostały włożone w odnalezienie czegoś wyjątkowego. Wręczenie kwiatu jest pięknym gestem, lecz na bardzo krótko. Stojąc w wazonie szybko tracą swój urok i zostają po nich tylko wspomnienia.

Wygrawerowana w szklanej statuetce Róża 3D »Namiętności«  to prezent dla mamy, którego czar będzie mogła podziwiać latami. Delikatne listki oraz lekko rozchylające się płatki zachwycają świeżością. Trójwymiarowość grawerunkuuwiecznionego szkle zachwyca z każdej strony. Ten kwiat jest również świetną dekoracją, dzięki pięknemu i eleganckiemu wykonaniu. Postawiony na półce czy stoliku przyciągnie spojrzenia dodając subtelnego uroku każdemu wnętrzu.

Umieszczona obok róży dedykacja nada całej kompozycji indywidualny charakter. Zapisane w szkle słowa od serca sprawią, że prezent będzie jednocześnie wspaniałą pamiątką, jak również wyznaniem Twoich uczuć. Spoglądając na statuetkę z uwiecznionymi w niej słowami od Ciebie, będzie wiedziała jak mocno ją kochasz. Róża 3D »Namiętności«  to prezent dla mamy idealny na każdą okazję. Będzie wspaniałym rozwiązaniem gdy szukasz pomysłu jak uczcić jej urodziny czy imieniny. Tak samo doskonale sprawdzi się jako wyraz wdzięczności z okazji Dnia Matki.

Zaskocz swoją mamę i ofiaruj jej nowoczesną wersję kwiatów Zamiast kolejnego bukietu wybierz wyjątkową i jedyną w swoim rodzaju Różę 3D »Namiętności« a zrobisz na niej ogromne wrażenie.