Prezent dla mamy na urodziny

Na pytanie, kto jest dla nas najbliższy, wiele osób bez zastanowienia powie, że mama. Jest to jeden z najważniejszych członków w rodzinie, który z pewnością zasługuje na szacunek i miłość.Gdy zbliżają się jej urodziny, często mamy ogromny dylemat, jaki prezent byłby dla niej odpowiedni.

Róza 3D kryształ

Róża 3D » Kwiat Miłości wygrawerowana w szklanej statuetce to niewątpliwie oryginalna propozycja na prezent dla mamy na urodziny. Cudowny, trójwymiarowy kwiat będący symbolem najszczerszych uczuć, oczaruje ją swoim niezwykłym wdziękiem. Delikatne płatki, które nigdy nie zwiędną będą jej codziennie przypominały o Tobie, wzbudzając poczucie dumy z posiadania tak mądrego i dobrze wychowanego dziecka. Jedyna w swoim rodzaju wieczna róża będzie niespodzianką, która zachwyci każdą kobietę, niezależnie od wieku. Taki prezent dla mamy na urodziny będzie również wyjątkową pamiątką. Dodatkowym atutem tej statuetki jest dedykacja, którą możesz samodzielnie ułożyć i umieścić poniżej róży. Słowa miłości lub słowa podziękowania sprawią, że będzie to niesamowity podarunek, który pozostanie w pamięci na długie lata.

Model trójwymiarowej róży występuje w kilku formatach statuetek. Możesz wybrać Różę 3D » Kwiat Miłości « w wysokiej statuetce  Przepiękne zdobienia na bocznych krawędziach szkła dodają kompozycji blasku i sprawiają, że nie można oderwać od niej wzroku. Z kolei Róża 3D » Kwiat Miłości « w mega wysokiej statuetce  zadowoli najbardziej wymagające mamy, dzięki swojej imponującej wysokości. Dla mamy romantyczki idealna będzie Róża 3D » Kwiat Miłości « w świeczniku

Statuetka z ró?? 3D na rocznic? ?lubu Statuetka 3D Kwiat Mi?o?ci Ró?a 3D Kwiat Mi?o?ci

Urodziny mamy to wyjątkowy dzień. Szklana statuetka z uwiecznioną we wnętrzu trójwymiarową różą wraz z piękną dedykacją płynącą wprost z Twojego serca będzie idealną niespodzianką dla mamy w tym najważniejszym dla niej dniu. Ofiarując jej cudowną różę, wywołasz uśmiech na jej twarzy i wzruszysz do głębi! 

 

 

Róża 3D » Kwiat Miłości