Prezent dla mamy na święta Bożego Narodzenia

Boże Narodzenie to święto, w którym rodzina zbiera się razem, a wszyscy nawzajem wręczają sobie prezenty. Najwięcej czasu zajmuje nam poszukiwanie prezentu dla mamy. Zapewne spodziewa się w tym roku kolejnej książki, perfum albo pary kapci. Wszystkie podarunki są tak przewidywalne, a ty szukasz dla niej czegoś naprawdę wyjątkowego._DSC9146_600x600

Śnieżynki 3D  to przepiękny świecznik z wygrawerowanymi w jego wnętrzu trójwymiarowymi płatkami śniegu, który doskonale sprawdzi się jako prezent dla mamy na święta Bożego Narodzenia. Zapalony na górze statuetki płomień rozświetli wnętrze domu w każdy zimowy wieczór, a podczas świątecznych dni, sprawi, że zapanuje w nim ciepła i przytulna atmosfera. To także świetne rozwiązanie na święta podczas których zabrakło śniegu. Widok mieniących się w blasku ognia puchowych śnieżynek będzie przypomnieniem prawdziwej zimy!

_DSC9192_600X600

Wybierając Śnieżynki 3D  świeczniku na prezent dla mamy na święta Bożego Narodzenia, masz również możliwość wzbogacenia kompozycji o własną dedykację. Twoja mama z pewnością ze wzruszeniem będzie wracać do słów, które specjalnie dla niej zostały wygrawerowane pod cudownymi, śniegowymi płatkami.

Wręczając mamie Śnieżynki 3D zyskujesz gwarancję trafionego prezentu i uśmiechu na twarzy Twojej mamy.  Olśniewająca statuetka będzie cieszyć jej oczy nie tylko w święta, ale i w pozostałe dni w roku. To prezent, który będzie jej służył jeszcze przez długie lata.