Prezent dla mamy na całe życie!

Kupując kwiaty dla mamy doskonale zdajemy sobie sprawę, że jest to upominek bardzo miły, aczkolwiek chwilowy. Może warto więc zastanowić się nad prezentem, który będzie przypominał mamie o naszej miłości wiecznie? Z naszej strony polecamy niesamowitą szklaną statuetkę z wygrawerowaną wewnątrz różą 3D.

Róża Namiętności 3D - Prezent dla  3D prezent dla mamy na całe życie!

Tego rodzaju upominek prezentuje się wyjątkowo imponująco i stanowi wspaniałą ozdobę każdego mieszkania. Oprócz pięknego motywu trójwymiarowej róży, wygrawerowanej z niebywałą precyzją wewnątrz statuetki, największą zaletą tego rodzaju prezentu jest możliwość zamieszczenia własnej dedykacji. Imienne życzenia z okazji urodzin lub Dnia Matki są bardzo osobiste i z pewnością spodobają się każdej mamie. Podczas wyboru można również skorzystać z przygotowanych dla Ciebie dedykacji, które równie trafnie oddają szczerość naszych uczuć.

Róża Namiętności 3D - Prezent dla niej

Uwieczniony w statuetce grawerunek róży czyni ze statuetki bardzo urokliwy prezent, jednak już sam jej wygląd oraz możliwość postawienia w widocznym miejscu na kominku lub regale sprawia, że statuetka nabiera jeszcze większej wartości estetycznej. Dzięki wykonaniu ze szkła kryształowego arcydzieło prezentuje się naprawdę wspaniale. Promienie światła migoczą i tańczą wokół niej. Przenikają statuetkę wesoło rozświetlając każde pomieszczenie. Wszystko to sprawia, że każda mama będzie się jej godzinami przypatrywać mając jednocześnie przed oczami obraz osoby, która ją podarowała.

Róża Namiętności - kryształowa statuetka

Warto pamiętać, że prawdziwa róża szybko usycha, natomiast ta wygrawerowana pozostaje na całe życie. Jeśli kochasz swoją mamę podaruj jej ten wspaniały upominek. Wręcz jej piękną różę i wyznaj to na co zasługuje. Spraw by poczuła się szczęśliwa. Podaruj jej różę 3D z Twoim wyznaniem.