Prezent da mamy (szklana statuetka 2D)

 Twoja mama to ważna osoba, której zawdzięczasz bardzo wiele. Wychowała Cię i wspierała na każdym kroku. Nawet wkraczając w dorosłe życie ona zawsze jest gdzieś obok, gotowa by pomóc czy pocieszyć. Nadszedł ten moment by powiedzieć „dziękuję”, a przede wszystkim docenić jej wielką, matczyną miłość.

szklana statuetka, grawer

Zdjęcie 2D w girlandzie » Różane Serce « to prezent dla mamy, który z pewnością ją zachwyci. Ten piękny fotokryształ oczaruje wyszukaną elegancją i przypadnie do gustu, dzięki zjawiskowemu pięknu. Efekt przestrzenności kompozycji utrwalonej w jej wnętrzu, mile zaskoczy i przyciągnie spojrzenie Twojej mamy. Serce utworzone z przepięknych, trójwymiarowych różyczek  to ponadczasowy symbol miłości, który w pełni odda to co chcesz przekazać, tak ważnej dla Ciebie osoby.

Cały urok fotokryształu tkwi jednak wewnątrz różanej girlandy. Zdjęcie wygrawerowane w jej środku, która przypomni Twojej mamie wspólnie spędzone chwile. Wybierając zdjęcie, które darzy szczególną sympatią, na którym jest z Tobą lub innymi bliskimi Wam osobami, sprawisz jej ogromną radość i pokażesz jak ważna jest dla Ciebie rodzina. Możesz także umieścić słowa uznania bądź miłości. Twoja własna dedykacja utrwalona pod fotografią jej wyjątkowo osobistego charakteru.

grawerunek w szkle serce

Ofiarując mamie tak niepowtarzalny prezent, sprawisz jej przyjemność, której jest wartaStatuetka jest idealna na wręczenie z okazji urodzin, imienin czy Dnia Kobiet. Z pewnością będzie się nią chwalić przed resztą rodziny czy znajomymi. Będzie z Ciebie dumna jak nigdy dotąd!