Podarunek dla mamy, bez okazji i na specjalną okazję!

Ofiaruj mamie cudowną różę! Spraw by codziennie wiedziała jak mocno ją kochasz!

Prezent dla mamy powinien być równie wyjątkowy jak to co do niej czujesz. Szukasz więc takiego, który w prosty sposób wyrazi Twoje podziękowanie za to jak wspaniałym jest rodzicem. Najczęściej wybierane na prezent są kwiaty. Cieszą jednak obdarowaną bardzo krótko, a Ty przecież chcesz bardziej trwałego podarunku dla swojej ukochanej mamy.

Róża 3D » Elegancji « jest wyjątkowym połączeniem tradycyjnego kwiatu w nowoczesnej formie. To idealny pomysł na oryginalny prezent dla mamy. Wyszukany kwiat w przepięknej oprawie, zachwyci swoim widokiem każdą kobietę! Trójwymiarowa róża codziennie będzie wyglądać świeżo i nigdy nie zwiędnie. Jej urok będzie cieszył oczy Twojej mamy przez długie lata. Elegancki i stylowy prezent będzie nie tylko cenną pamiątką, ale także ozdobą każdego pomieszczenia.

Wraz z różą w szkle może zostać również uwieczniona Twoja dedykacja. Słowa płynące wprost z serca, wzruszą ogromnie i sprawią, że prezent dla mamy stanie się jeszcze bardziej osobisty. Doskonale odzwierciedli to co tak bardzo chcesz jej przekazać. Statuetka będzie doskonała do wręczenia na urodziny, imieniny czy Dzień Matki.