Motor w krysztale, czyli prezent dla mamy

grawerunek motoru w szkle Prezent dla mamy miłośniczki szybkich maszyn

Wybierając prezent dla mamy musimy się zastanowić, co kupić żeby był to podarunek wyjątkowy. Jeszcze bardziej wymagające zadanie to takie, kiedy nasza mama ma nietypowe pasje lub hobby. Dla tych mam, które są fankami motoryzacji i uwielbiają szybką jazdę, wybór prezentu jest teraz bardzo prosty.

Motocykl 3D uwieczniony we wnętrzu szklanej statuetki to doskonały prezent dla mamy miłośniczki szybkich maszyn. Idealny dla kobiet energicznych i zdecydowanych, które lubią przygodę, szybką jazdę i wiatr we włosach. Trójwymiarowy obraz uwieczniony w szkle sprawia jakby motocykl mknął dopiero co po szosie. Każdy detal tej przepięknej maszyny został odwzorowany bardzo szczegółowo. Dokładnie widać najdrobniejsze elementy karoserii. Ten jedyny w swoim rodzaju podarunek w pełni odda ogromne zamiłowanie do jednośladów.

statuetka z grawerem motorr

Kompozycja może zostać wzbogacona o Twoją dedykację – słowa wdzięczności, miłości czy też sentencja podkreślająca pasję Twojej mamy. Wręczając Motocykl 3D jako prezent dla mamy miłośniczki motoryzacji, zobaczysz zaskoczenie i ogromny zachwyt.  Ujrzysz też w jej oczach ten cudowny błysk, który ma za każdym razem wsiadając na motocykl.