Fotografia w sercu to prezent dla mamy, który wzruszy.

W Dzień Matki chcesz sprawić żeby Twoja mama poczuła się wyjątkowa. W nagromadzeniu różnych pomysłów, wciąż szukasz idealnego prezentu dla mamy.

Znajoma z pracy podaruje swojej mamie biżuterię. Inny kolega, jak co roku, trzyma się tradycyjnych kwiatów i czekoladek. Wśród banału możesz sięgnąć po niesamowicie symboliczny podarunek. Umieść własne zdjęcie w szkle i podaruj mamie wspaniały fotokryształ.

Osobisty prezent dla mamy w formie trojwymiarowego zdjecia

 

Ten prezent dla mamy wywoła wzruszenie, a zdobiąc  mieszkanie przez długie lata będzie wyrażał Twoją miłość. Estetyka i precyzja wykonania grawerunku powoduje, że szklane serce z fotografią pasuje do każdego wnętrza. Delikatność zdobień, subtelna kolorystyka odcieni szarości i bieli łączy się z przesłaniem czystych i prawdziwych emocji. Rozpraszane w szkle światło pięknie rozjaśnia fotografię wydobywając jej dodatkowe piękno i blask. Zdjęcie, które chcesz umieścić wybierasz osobiście. W ten sposób personalizujesz szklane serce nadając mu wyjątkowego charakteru. Unikatowość prezentu podkreśli gęsta girlanda z białych różyczek. Oprócz zaznaczenia charakteru prezentu girlanda nadaje mu lekkości i uroku.

Fotokryształ z girlanda z roz to prezent dla mamy

 

Symbol serca jest tak wymowny, że możesz wręczyć je bez słów. Szkło, z wygrawerowaną fotografią to piękna i nietypowa ramka.

Zdobiony fotokryształ to niespotykany prezent dla mamy

 

Słowa są ulotne. Jeżeli chcesz sięgnąć po prezent, który będzie trwale wzruszał i przypominał o ciepłych uczuciach, zrób to i podaruj serce pełne pięknych emocji!
www.crystalcity.pl